Franchise

me and you

Franchise

Başvuru formu

Me And You, alanında lider markaların tecrübeli kurucuları tarafından büyük bir tutkuyla kurulmuştur.

 

Operasyon ekibimiz, gerçekleştirdikleri detaylı şube ziyaretleri sayesinde ortaya çıkan tüm ihtiyaçlara hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

 

Eğitim departmanımız, sürekli evrilen bilgi ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde yönetmek ve bu bilgileri tüm personelimize aktarmak amacıyla sizlerle yakın işbirliği içinde çalışmaya devam etmektedir.

 

Ürün portföyümüz, sertifikalı, güvenilir ve yüksek tesis kalitesine sahip, hem ulusal hem de uluslararası standartlara uygun üretim yapan iş ortaklarımızdan temin edilmektedir.

 

Gizli müşteri hizmetleri aracılığıyla, bağımsız bir şirket tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirmeler sayesinde ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak en üst seviyede tutma konusunda raporlamalar yapıyoruz.

 

Profesyonel pazarlama yönetimimiz tarafından sürekli desteklenen, güçlü kurumsal iletişim altyapımız sayesinde, markamızın iletişim imkanlarını en verimli şekilde kullanma fırsatı sunuyoruz.

 

Uzaktan erişim ve takip sistemimiz, hızlı ve anlık raporlama imkanı sağlarken, mali ve hukuki danışmanlarımız bayilerimizin her zaman yanında yer almaktadır.