İş başvuru

me and you

İş Başvurusu

Me and You Ailesine Katılmak İster Misiniz?

 

Me And You ailesi olarak, sektördeki lider konumumuzu daha da ileriye taşımak için tutkulu, yenilikçi ve profesyonel ekip arkadaşları arıyoruz. Tecrübeli kurucularımızın vizyonuyla şekillenen şirket kültürümüzde, sürekli gelişim ve mükemmeliyetçilik ön plandadır. Operasyonlarımızın kalbi olan şubelerimizde proaktif çözümler üreten, eğitim departmanımızda bilgiyi paylaşmayı seven, tedarik zinciri yönetimimizde ürün portföyümüzü en iyi şekilde yönetmek isteyen ve pazarlama ile kurumsal iletişim stratejilerimize yön verecek yaratıcı bireylerle ekibimizi güçlendirmek istiyoruz.

 

Kalite yönetimimiz, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitemizi sürekli izleyip iyileştirmeyi amaçlar. Analitik düşünme yeteneği güçlü, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklı bireyler, bu alandaki çabalarımıza değerli katkılar sağlayabilir. Finansal ve hukuki danışmanlık konularında uzman, bayilerimizin yanında güçlü bir destek olacak profesyoneller de ekibimiz için büyük önem taşımaktadır.

 

Her bir ekip üyemizin katkısıyla büyüyen Me And You ailesinde, siz de kariyerinizi bizimle birlikte şekillendirmek istiyorsanız, aramıza katılın. Dinamik, yenilikçi ve sürekli öğrenmeye açık bir çalışma ortamında, kendi potansiyelinizi keşfetmek ve profesyonel becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyoruz.